Přeskočit na obsah

Kapela THM

Svatby

Velký a překrásný milník v životě člověka. Provází jej oslavy, romantika, vybraná společnost. Je ale také naprosto jasné, že k svatbě patří i jistá míra stresu. Nebojte se, se vším Vám poradíme a maximálně se přizpůsobíme podmínkám prostoru, ve kterém se svatba koná, i časovému harmonogramu. Hraní na svatbě je pro nás vždy velkou ctí. Být součástí takto významného dne v životě novomanželů je velká zodpovědnost, proto nám na kvalitě našeho výkonu a Vaší spokojenosti opravdu záleží.

Jak postupovat pokud nás chcete na Vaši svatbu?

Na základě Vašeho prvního kontaktu (např. vyplněním rezervačního formuláře) se Vám ozve zástupce kapely, který s Vámi dojedná veškeré podrobnosti ohledně našeho hudebního doprovodu na Vaší svatbě. Nebojte se navrhnout, jak si naše vystoupení představujete, uděláme vše, co je v našich silách, aby pro Vás byla svatba i díky nám nezapomenutelná.

Jakmile se rozhodnete, že je kapela THM pro vás tou pravou, zašleme Vám rezervační smlouvu k potvrzení rezervace. Smlouva obsahuje všechny důležité detaily pro daný den a jakmile ji podepíšete, kapela podepíše její kopii a potvrdí rezervaci.

Neváhejte nás kontaktovat a prodiskutovat plán dne – načasování, první tanec, požadavky na písničku, detaily závěrečné platby atd. Všechny podrobnosti budou zaznamenány a odeslány v jednom jednoduchém závěrečném potvrzovacím e -mailu, takže si můžete být jisti, že vše proběhne podle plánu.

Kapela THM disponuje jak vlastním ozvučením, tak osvětlením, které Vám může být k dispozici i pro jiné části programu. Můžeme zahrát až 4 hodiny (s rozumnými přestávkami mezi hudebními sety). Kapela potřebuje 2h na přípravu a nazvučení před samotnou produkcí a zhruba stejný čas na sbalení a odjezd. Produkce standardně začíná tancem novomanželů a pokračuje tancem s rodiči. Na tyto tance si můžete dopředu vybrat písničky z našeho repertoáru.

Orientační harmonogram:

18:00 – Příjezd zvukaře

18:30 – Příjezd kapely
20:00 – První tanec a první set

22:00 – Delší přestávka pro občerstvení kapely
0:00 – Ukončení živé produkce

0:15 – DJ

02:00 – Odjezd kapely

Naše sety prokládáme krátkými pauzami a dáváme i prostor svatebním hrám či soutěžím. Už se moc těšíme na to, až Vás provedeme Vaším kouzelným a jedinečným večerem.

"S kapelou THM jsme prožili kouzelný svatební večer, na který budeme rádi vzpomínat. První novomanželský tanec s živou kapelou byl prostě úžasný."
Lorem ipsum dolor sit amet
Zuzana (25) a Michal (28)
Novomanželé
5/5
Přehrát video

Řeka lásky (Marie Rottrová)

Výběr z repertoáru

#4 Happy (Pharrell Williams)

 

 

#5 Sen (Lucie)

 

 

#6 Nafrněná (Barbora Poláková)

 

 

#7 Svaz českých bohémů (Wohnout)

 

 

#8 Uptown Funk (Bruno Mars, Mark Ronson)

 

 

#9 Can’t Help Falling in Love (Elvis Presley)

 

 

#10 Chci zas v Tobě spát (Lucie)