Přeskočit na obsah

Kapela THM

Rezervace

Rezervace probíhá třemi možnými způsoby. První a nejsnazší je vyplnění rezervačního formuláře, které Vás k ničemu nezavazuje. Nemusíte se ani bát, že byste od nás začali dostávat hromadné e-maily. Formulář slouží skutečně jen ke zkvalitnění naší komunikace s Vámi. Jednotlivé odpovědi do formuláře si můžete v klidu promyslet. My se Vám poté co nejdříve ozveme s připravenou individuální nabídkou a dořešíme potřebné detaily. Nechcete vyplňovat náš rezervační formulář? Máte nějaké doplňující otázky? Zavolejte nám či nám napište e-mail

Nejste si jistí, jestli jsme pro Vás ti praví? Nevadí! Klidně se nám ozvěte a my Vám se vším pomůžeme! 

1. Rezervační formulář

Vyplňte rezervační formulář a ušetřete čas sobě i nám. Jakmile si prostudujeme Vaše odpovědi, co nejdříve se Vám ozveme s individuální nabídkou, která se hodí přesně pro Váš druh akce.

2. Zavolejte nám

Zavolejte našemu uměleckému vedoucímu BcA. Josefu Krůškovi na +420 733 222 321. Pokud potřebujete akci vyjednat rychle, rozmyslete si charakteristiky Vaší akce. K tomu Vám může pomoci náš formulář, kde je uvedeno v podstatě vše, co od Vás budeme potřebovat vědět.

3. Napište nám e-mail

Napište nám e-mail na kapelathm@gmail.com a my se Vám ozveme co nejdříve to bude možné. Do e-mailu můžete zahrnout charakteristiky Vaší akce, k tomu Vám může pomoci náš formulář.

Spojte se námi na sociálních sítích.