Přeskočit na obsah

Kapela THM

Firemní večírky

Konečně zase nastal ten čas vyměnit kancelář za taneční parket. Po náročné práci není nic lepšího, než nechat práci na jiných – tedy na nás. Firemní akce je ideální příležitostí, při které lze kolegy poznat i v jiné než pracovní rovině. Stvrzování kolektivu, trocha nevšední zábavy, nějaké to pití. Zároveň si s námi zatancujete na známé melodie popových a rockových písní z minulého i současného století. Zkrátka od Abby až po Justina Timberlaka. Délka naší produkce je volitelná a rovněž si můžete určit, na jaké písně si chcete zatančit s kolegyní/kolegou. A že je z čeho vybírat! 


Před vystoupením obvykle potřebujeme 2h na přípravu na nastavení zvuku a světel. Zvukař i osvětlovač jsou součástí našeho týmu, tudíž nebudete mít žádnou práci navíc a ještě si užijete skvělý audio-vizuální zážitek. Nebojte se být kreativní při výběru prostoru, dokážeme se přizpůsobit (střecha nebo výletní loď pro nás není žádný problém!). Více detailů naleznete na stránce „Rezervovat„, kde si nás můžete rovnou nezávazně předobjednat.


Na základě Vámi vyplněné rezervace se Vám co nejdříve ozveme a vše s Vámi doladíme tak, aby Váš večírek byl přesně takový, jaký ho chcete. Se vším Vám rádi pomůžeme!

Bude nám velkou ctí tvořit atmosféru právě na večírku Vaší firmy. Garantujeme, že na večírek s námi budete ještě dlouho vzpomínat!

„Loňský rok jsme slavili ve firmě pětileté výročí. Chtěli jsme něco více extra, proto jsme si na vánoční večírek objednali kapelu THM, která našemu výročí přinesla šmrnc a spoustu dobré zábavy.“

Daniel (30)

Podnikatel

Výběr z repertoáru

#4 Máme rádi jazz (Dyk & Brzobohatý)


#5 I Will Survive (Gloria Gaynor) 


#6 Take on Me (a-ha)


#7 The Show Must Go On (Queen)


#8 Beat it (Michael Jackson)


#9 Happy (Pharrell Williams)


#10 Valerie (Amy Winehouse)

Přehrát video

Take on me (a-ha)